De Air Jordans die Bill Murray droeg in 'Space Jam' worden geveild, ook al zijn ze van onschatbare waarde

bill murray space jam sneakers veiling

Warner Bros

Vorig jaar, De laatste dans speelde een belangrijke rol bij het aanwakkeren van een absoluut voedende razernij voor alles en nog wat met betrekking tot Michael Jordan - inclusief een cheque van $ 5 die hij schreef nadat hij bij het zwembad werd gepusht - tot een punt waarop ik oprecht geschokt ben dat een stoel waarop hij ooit een scheet liet niet eindigde opduiken op eBay.

Mensen hadden ook volop kansen om wat meer standaardstukken van Michael Jordan-memorabilia te bemachtigen, zoals een door het spel gedragen trui, een gesigneerde vleermuis uit zijn minor league-honkbaldagen, en een paar Converse-sneakers hij rockte tijdens het spelen bij UNC.

Zoals je waarschijnlijk weet, verruilde Jordan dat merk voor Nike na het ondertekenen van een goedkeuringsovereenkomst die zou lekken naar de creatie van wat mogelijk de meest iconische schoenen aller tijden zijn: Air Jordans. In het kielzog van De laatste dans, iemand heeft meer dan $ 500.000 laten vallen om te beveiligen een gesigneerd paar van de eerste iteratie van de sneakers dat zou leiden tot tientallen verschillende herontwerpen en talloze kleurstellingen, en nu komt er nog een paar van de iconische kicks die van Jordan een miljardair hebben gemaakt, het veilingblok.

Hoewel Jordan ze niet droeg, zou ik zeggen dat ze waardevoller zijn dan alles waar hij ooit zijn voeten in heeft gestoken, omdat ik niet weet hoe je zelfs maar een prijs kunt zetten op de Air Jordan 2's die Bill Murray rockte toen hij bijkwam de redding tegen het einde van Space Jam .

Volgende maand houdt Julien's Auctions een veiling met een enorm veel Hollywood-rekwisieten , inclusief de aansteker die Bruce Willis gebruikte om door de luchtkanalen naar binnen te navigeren De hard , het mes dat Brad Pitt gebruikte om te scalperen Natzi in niet-glorieuze bastaarden , en de titulaire aanhangsels van Edward Scissorhands .

Wat mij betreft, komt er echter niets in de buurt van de Air Jordans Murray die hij had geregen voordat hij de Tunesquad hielp ontsnappen aan een eeuwigheid van slavernij op Moron Mountain dankzij een koppelingspas tijdens hun confrontatie met de Monstars.

Julien's Veilingen

De sneakers van maat 11 zullen naar verwachting tussen de $ 5.000 en $ 7.000 verkopen, en hoewel dat misschien een beetje steil lijkt, krijg je ook de originele doos waarin ze waren verpakt, evenals een paar witte sokken en een rood Acme Clothing-merk Bugs Bunny and Tasmanian Devil T-shirt gedragen door Murray onder zijn basketbaluniform.

De veiling begint officieel op 28 april en eindigt de volgende dag, dus gelukkig heb je genoeg tijd om jezelf ervan te overtuigen dat het een goed idee is om je stimuluscontrole te gebruiken om ervoor te zorgen dat dit een goed idee is.